Поиск       
Iсторiя життя кожного - iсторiя нашої держави України!

Пусть обо мне расскажут не слова, а действия, поступки и дела...

 

Лавриненко Денис Гійович

БІОГРАФІЯ

Викладач психологічних дисциплін у ВНЗ, вчений.
Психолог-консультант, психотерапевт, тренер. Член Української спілки психотерапевтів (УСП).

Народився 20 січня 1983 року у м. Донецьку.

Освіта вища (магістр).

З 2004 року - теоретична і практична діяльність у сфері психологічного консультування.

З 2006 року - викладач кафедри педагогіки та психології Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана.

З цього ж року - науковий кореспондент лабораторії вікової психофізіології Інституту психології ім.Г.С.Костюка НАПН України.

З 2008 року - старший викладач кафедри соціальної роботи Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна" (за сумісництвом).

2010 рік - учасник поглибленої освітньої програми для психологів та психотерапевтів "Психіатрична пропедевтика" (автор: Г.Я.Пилягіна, д.мед.н., професор кафедри дитячої, соціальної та судової психіатрії НМАПО ім.П.Л.Шупика). Сертифікат участі.

З 2010 року - учасник європейського освітнього проекту з психотерапії при Вісбаденській академії психотерапії (WIAP, м. Вісбаден, Німеччина). Сертифікат консультанта в методі позитивної психотерапії від Всесвітньої асоціації позитивної психотерапії (WAPP, м. Вісбаден, Німеччина).

Січень 2010 - Лютий 2011 р. - слухач курсів підвищення кваліфікації по 180-годинній навчальній програмі для практичних психологів та соціальних працівників при Українському науково-методичному центрі практичної психології і соціальної роботи (за підтримки МОН України та НАПН України). Сертифікат державного зразка.

З 2011 року - член Української спілки психотерапевтів (УСП).

Травень 2011 - проведення авторського тренінгу "Основи ораторського мистецтва" для представників адміністративної ланки УДППЗ "Укрпошта".

Сфера науково-педагогічних і практичних інтересів: психологічні особливості професійної спрямованості особистості, психологічне консультування, психотерапія, соціальна психологія, наукова робота зі студентами, дистанційні форми навчально-виховної взаємодії.

Основні досягнення: участь в 4-х конкурсах наукових робіт, участь в більш ніж 30-ти науково-практичних конференціях (в т.ч. міжнародних); участь в авторському колективі з написання 3-х навчальних посібників та науково-практичного видання; успішна робота з клієнтами. Перелік наукових та навчально-методичних праць, що вийшли в друк, становить близько 40 назв.

http://www.lavrynenko.pp.ua/


СОЗДАТЬ САЙТ


ГЛАВНАЯ
404 Not Found

Not Found

The requested URL /clients/openua_net/linkmoneyssi.php was not found on this server.


Apache/2.4.18 (Ubuntu) Server at lm-code.ru Port 80
Биографический портал © Открытая Украина 2000 - 2007
при использовании материалов сайта, ссылка на сайт обязательна
Проект студии © «ЗЕМЛЯ»